Warcraft 3: Frozen Throne. Strażniczki
Poziom 5- Wyrównanie Szans

Zadania:

1. Doprowadź Tyrande i Malfuriona do bazy, lub zniszcz wioskę wroga i zacznij wydobycie złota

2. Dotrzyj do 3 statków Nocnych Elfów

3. Zniszcz bazę Illidana

 

Piąty poziom to podobny układ, jak w poprzednim. Gramy w scenerii burzowej, przeciw jednemu wrogowi- fioletowemu Illidanowi. Posiadamy oddziały w 2 miejscach- bazę z budynkami i obrońcami, oraz osamotniony oddział dwóch potężnych bohaterów- Tyrande i Malfuriona. Zacząć możemy na 2 sposoby, ale cel jest wspólny- zajęcie nieodległej bazy wroga (w naszej nie ma kopalni złota). Pierwszy sposób to bezczelny wjazd na bazę wojskami Maiev i rozpoczęcie tam wydobycia złota. Walki będą bardzo ostre, niezbędne będzie przywoływanie Avatara, wskrzeszającego trupy. Drugi, dużo łatwiejszy sposób to spokojna wyprawa oddziałem Tyrande. W obu przypadkach musimy też bronić naszej początkowej bazy przed atakami fioletowych Nag. Idąc oddziałem Tyrande, czeka nas kilka walk, ale nie będą one trudne. Po chwili dojdziemy do nadbrzeża, gdzie otrzymamy quest nr2, czyli odwiedzenie 3 statków elfów (lokalizacja się odsłoni). Nie są one strzeżone, więc zadanie jest proste. W dodatku na każdym statku znajdują się darmowi sprzymierzeńcy.

Po zajęciu pierwszej bazy wroga i rozpoczęciu wydobycia dostaniemy questa nr3, czyli zniszczenie bazy Illidana (lokalizacja odsłoni się w rogu na mini-mapie). Sam Illidan też będzie od czasu do czasu atakował naszą bazę, należy jak najszybciej go zniszczyć, bo potrafi się leczyć i jest bardzo silny. Po zabiciu Illidana będziemy mieli go z głowy przez kilka minut (ale nie na zawsze).

Po rozbudowie bazy musimy przeprowadzić małe zbrojenia oraz ulepszenia wojsk. Kopalnia jest bogata, więc na wszystko wystarczy. Dostępna jest nowa jednostka- Chimery, które świetnie nadadzą się w niszczeniu bazy w rogu. Na upartego można zrobić to nawet samymi wojskami początkowymi. Rozwalenie (nietrudne) narożnej bazy tożsame jest z przejściem do kolejnego poziomu.

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)


Pozostałe Poziomy Kampanii Strażniczek:

Poziom 1- Nagi

Poziom 2- Zniszczone Wyspy

Poziom 3- Krypta Sargerasa

Poziom 4- Gniew Zdrajcy

Poziom 5- Wyrównanie Szans

Poziom 6- Resztki Przymierza

Poziom 7- Ruiny Dalaranu

Poziom 8- Bracia Stormrage


Rozdziały poradnika do Warcraft3:

1 thought on “Poziom5. Wyrównanie szans. Kampania Strażniczek. Warcraft: Frozen Throne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top