Warcraft 3: Frozen Throne. Strażniczki
Poziom 4- Gniew Zdrajcy

Zadania:

1. Ocal transportowce Elfów, chroniąc Gońca oraz własną wioskę

2. Zabij Nagi-Kopaczy (4 oddzialiki)

3. Dostarcz Gońca do punkty w lewym-górnym rogu mapy

 

Czwarty poziom to połączenie mapy przygodowej i ekonomicznej. Za część przygodową odpowiada Maiev i jej skromny oddział, którego nie możemy powiększyć. Musimy wykonać nim kilka zadań. Druga część akcji będzie działa się w naszej wiosce. Niestety kopalnia złota jest bardzo uboga i nie zrobimy praktycznie nic, prócz ulepszeń dla wojsk. Z naszej wioski nie wyjdziemy praktycznie nigdzie, za to będziemy zmuszeni jej bronić co jakiś czas. Ogólnie działania w wiosce polegają na jej obronie (początkowy oddział spokojnie wystarczy na to) oraz wynalezieniu ulepszeń, a cała resztę będziemy musieli wykonać przy pomocy oddziału Maiev. Wioska i oddział Maiev nie są ze sobą w żaden sposób połączeni lądowo. Wprawdzie możemy rekrutować Hipogryfy, ale nie da rady obsadzić ich Łuczniczkami…

Nasza bohaterka w oddziale ma Gońca, który nie może zginąć, dlatego najlepiej zostawić go w pierwotnym miejscu (swoją drogą przypomina on Protossa ze Starcrafta). Ruszając na południe, otrzymamy questa nr2- zabicie 4 oddziałów Nag (pierwszy właśnie poległ), a wśród zabitych potworów znajdziemy artefakt, pozwalający teleportować bohatera w dowolne miejsce na mapie- coś jak Błyśnięcie, tylko na dowolną odległość. Idąc dalej, w okolicach mostu dołączą się 2 Łowczynie. Za mostem jest drugi obozik Nag (quest2) oraz złote monety, które wspomogą nasz budżet. Wracając na most idziemy na północny-zachód, ścieżka jest jedna, lecz najeżona wrogami. Na jej końcu są 2 Transportowce (quest1), w które musimy wprawić naszego Gońca oraz oddział. Płyniemy na zachód, w pobliże bramy. Obok jest ostatnia Naga, gdzie kończymy wykonywanie questa nr2, za jego wykonanie otrzymamy potężny artefakt- Kula Spowolnienia.

Ostatnim zadaniem jest wyprawa Gońca. Nie jest to trudne, wystarczy płynąć statkiem wzdłuż zachodniej krawędzi mapy. Po drodze jest jeszcze jedna brama, którą musimy zniszczyć (wojskiem lądowym), aby utorować drogę statkowi. Dostarczenie Gońca do punktu w lewym-górnym rogu kończy ten poziom.

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)


Pozostałe Poziomy Kampanii Strażniczek:

Poziom 1- Nagi

Poziom 2- Zniszczone Wyspy

Poziom 3- Krypta Sargerasa

Poziom 4- Gniew Zdrajcy

Poziom 5- Wyrównanie Szans

Poziom 6- Resztki Przymierza

Poziom 7- Ruiny Dalaranu

Poziom 8- Bracia Stormrage


Rozdziały poradnika do Warcraft3:

3 thoughts on “Poziom4. Gniew zdrajcy. Kampania Strażniczek. Warcraft: Frozen Throne”

  1. W lewym dolnym rogu jest SEKRET – tajemnicza Panda obdaruje nas artefaktem, które daje +3 do Zwinności 🙂

    1. gówniany ten item jest jak na ten moment gry, tym bardziej że mamy już lepsze itemy. nawet nie warto sie fatygowac do tej pandy xD

  2. To fakt akurat ten przedmiot jest cienki (buty zwinności), o ile dobrze pamiętam, ale już po talizman uników warto na tej samej mapie się kopnąć, ma go szczurek niemożliwy do trafienia przez naszą strażniczkę. Ciekawszą sprawą jest spadający infernus (polecam sobie zapisać grę przed walką z nim) w lokacji na błyśnięcie. +/- w środku mapy. Sporo jest ksiąg zwinności/inteligencji ukrytych na mapie, w poszukiwaniu których akurat hipogryfy mogą niemało pomóc, szczególnie warto przeszukać połudnowo-wschodnią część mapy. Chociaż ciekawostka z padną ładnie zrobiona, ciekawie to wygląda, szkoda, że taki cienki przedmiot daje.
    Dodatkową ciekawostką jest fakt, że tak na upartego błyśnięciem można wrócić na obszar swojej bazy już w tym samym miejscu, gdzie zaczynamy grę, niemal tą samą drogą, przy odrobinie pecha na 2 błyśnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top