Nie wiesz jak przejść swoją ulubioną grę?

Z pomocą przyjdą Ci solucje i poradniki do gier komputerowych, poradniki, screeny.

Solucje i poradniki

 

Wybierz grę: 

Civilization 2

Civilization 2 jest legendarną grą strategiczną, typu turowego. na bazie „Cywilizacji” powstał cały szereg gier, a jej twórca, Sid Meyer jest uważany za najlepszego wizjonera i twórcę gier strategicznych w historii gatunku. Poradnik zawiera kompletny opis rozgrywki.
  

Command&Conquer- Tiberian Sun

Jedna z legendarnych gier RTS i trzecia z serii Command & Conquer. Opowiada o konflikcie GDI, powstałej na bazie NATO i ONZ oraz Bractwie Nod, powstałym jako sojusz państw totalitarnych i trzeciego świata, o substancję tajemniczego pochodzenia: tyberium. Gra oferuje multum często wymagających misji i jeszcze więcej sposobów ich przejścia.
  


 

Heroes of Might and Magic 3

Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to klasyczna i legendarna gra strategiczna-turowa. Naszym zadaniem jest rozbudowanie królestwa i zebranie armii, aby podbijać wrogie tereny. Nie bez znaczenia są też umiejętności magiczne. Poradnik składa się z kilkudziesięciu rozdziałów, które z nowicjusza zrobią eksperta. Ponadto opisane zostały wszystkie Zamki oraz kampanie z wersji podstawowej oraz SoD i AB, a także Chronicles.
  


Rollercoaster Tycoon 2

Gra strategiczno-ekonomiczna, polegająca na budowaniu własnego parku rozrywki. Niskie wymagania systemowe, świetna grywalność, duży wybór karuzel, kilkanaście parków, kilkadziesiąt karuzel i sklepów. Jest to jeden z pierwowzorów obecnych „Tycoonów”.
  


Settlers 2

Klasyczna gra RTS, jeden z pierwowzorów całego gatunku. Gra dzieje się w czasach średniowiecza, musimy rozbudować własne państwo, zdobywać tereny i eliminować wrogów. Opisano wszystkie aspekty gry oraz sposób przejścia kampanii, dołączonych do gry.
  


Sherwood Dungeon

Gra RPG multiplayer w przeglądarce, bez instalowania na dysk. Walczymy z potworami i zjawami na wyspach i podziemiach. Rozwijamy postać, zbierając coraz lepsze przedmioty. Można założyć gildię i grać razem z przyjaciółmi. Gra jest na bieżąco administrowana i uaktualniana przez twórców, dlatego ciągle możemy spotkać tam różne nowości i eventy.
  


Shogun: Total War

Shogun to strategiczna gra typu turowego. Głównym ekranem jest mapa, na której występują prowincje, którymi zarządzamy oraz bronimy przed wrogiem. Rzecz dzieje się w średniowiecznej Japonii, która jest rozbita i podzielona wewnętrznie pomiędzy rywalizujące Klany. W czasie trwania gry u wybrzeży pojawiają się handlarze z Europy, co pozwoli na dalszy rozwój technologiczny.
  


Starcraft

Starcrafta nikomu nie trzeba przedstawiać. W ten tytuł do dzisiaj grają miliony ludzi na całym świecie. Starcraft stał się pierwowzorem dla praktycznie wszystkich gier typu wojenny RTS. Do dyspozycji mamy 3 rasy- TerranZerg i Protoss. Poradnik obejmuje całkowity opis obsługi gry, a także poradnik do wszystkich kampanii z podstawowej wersji, jak i z oficjalnego dodatku Broodwar.
  


Transport Tycoon

Gra ekonomiczna, typu strategia czasu rzeczywistego. Klasyczna gra, wzbogacona o ciągle rozwijający się dodatek- OpenTTD. Za zadanie mamy przewozić zasoby przy pomocy pociągów, ciężarówek, statków i samolotów. Gra wciąga na długie godziny, a najbardziej doświadczeni gracze potrafią zbudować bardzo skomplikowaną sieć transportową.
  


Warcraft 3

Warcraft 3 to trzecia część klasycznej gry typu RTS. Realia osadzone są w magicznym świecie, w bliżej nieokreślonej przeszłości. Nasze główne atuty to magia oraz miecz. Do zwycięstwa wybieramy jedną z 4 ras- Ludzie, Orkowie, Elfy lub Nieumarli. W grze dbać musimy zarówno o stronę ekonomiczną, jak i wojskową. Ponadto do poradnika dołączono opisy przejścia wszystkich Kampanii z oficjalnej wersji gry, a także z dodatku Frozen Throne.

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top