Warcraft 3: Kampania Nekromantów.
Poziom 7 – Oblężenie Dalaranu

Zadania:

1. Zabij 3 Arcymagów

 

Siódmy poziom rozgrywa się w całkiem dużym mieście Dalaran, które musimy podbić. Chronione jest magiczną aurę, która jest dziełem 3 Arcymagów. Zadanie polega na tym, żeby całą trójkę po prostu zabić. Po zabiciu każdego Arcymaga fragment aury znika. Mamy 3 wrogów, wszyscy rasy ludzkiej. Będą niekiedy atakować, więc nie zaszkodzi postawić kilku wieżyczek w okolicach mostu. Na szczęście mapa jest podłużna, a nasza baza jest z brzegu, co jest świetnym miejscem z punktu widzenia taktycznego. Na mapie występuje kilka oddziałów neutralnych, na zachód od naszej bazy jest mag z pierścieniem odnowy. Na terenie pierwszego Arcymaga są 2 paczki, w których siedzą przyjazne Golemy.

Oddział, który dostaliśmy na początku jest bardzo zróżnicowany i ciężko go obsłużyć, najlepiej wziąć wszystko i zaatakować od razu pierwszego Arcymaga. Wejście na teren magiczny spowoduje stałe obrażenia, więc nie należy się ociągać. Na szczęście cel jest blisko, kawałek na północ za mostem. Najpierw staramy się zabić maga, żeby znikła magiczna aura raniąca nasze wojska. Po tej wyprawie wracamy do wioski, gdzie leczymy oddziały i szykujemy się do ataku na 1 wioskę ludzi. Nadal wystarczy to, co na początku, wioska jest słabo broniona , na wejściu stoją 2 wieżyczki, potem już krwawa rzeź- tak jak TUTAJ. W miejscu pokonanych możemy założyć kopalnię złota i przejść na wyższy limit utrzymania. Warto też dać pozabijać niepotrzebne jednostki, aby nie marnowały slotów żywności. Najlepiej nie patyczkować się, tylko zrobić duży oddział Plugastw bądź Żmijów i będzie już łatwo. Drugi mag jest bardziej schowany, ale łatwo rozwalić go Żmijami przelatując nad wodą. Drogą lądową musimy zrobić małe obejście, w połowie drogi jest fontanna zdrowia. Po jego zabiciu kolejny fragment aury zniknie.

Teraz nie ma co się ociągać, tylko zabić ostatniego- trzeciego maga. Jest świetnie broniony, prócz aury ma 4 wieżyczki i trochę wojsk do pomocy. Trasa również jest kręta, na samym jej początku są 2 skrzynki z przyjaznymi wojskami (Smoki i Pająki) w środku. Wystarczy teraz wpaść dużym oddziałem i zabić samego Arcymaga (pal licho wojska i wieżyczki), żeby przejść do następnego poziomu.

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)


Pozostałe Poziomy Kampanii Nieumarłych:
Poziom 1- Pełznąc przez prochy
Poziom 2 – Wykopując trupy
Poziom 3 – Wieczne Królestwo
Poziom 4 – Klucz trzech księżyców
Poziom 5 – Upadek Silvermoon
Poziom 6 – Czas czarnej skały
Poziom 7 – Oblężenie Dalaranu
Poziom 8 – Pod płonącym niebem


Rozdziały poradnika do Warcraft3:

1 thought on “Poziom7. Oblężenie Dalaranu. Kampania Nieumarłych- poradnik do Warcraft 3”

  1. Na samym początku atakują nas tylko błękitni. Jak zabijemy od razu pierwszego maga przyłączą się do nich również niebiescy. Po zabiciu drugiego maga atakują również popielaci. Dlatego na początku nie zabijałbym pierwszego maga tylko umocnił obronę i rozwinął obóz. Ciężko będzie się bronić równocześnie przed błękitnymi i niebieskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top