Warcraft 3: Kampania1- Ludzie.
Prolog- Exodus Hordy

Prolog to forma samouczka, możemy go też ominąć, przechodząc od razu do właściwej kampanii, aczkolwiek najlepiej przejść prolog, aby wdrożyć się w mechanikę gry. Dowiadujemy się z niego również kilku aspektów fabularnych. Prolog składa się z 2 poziomów, w których uczymy się obsługiwać grę. Będziemy w nich grali rasą Orków. Musimy po prostu robić to, co nakazuje nam narrator. Niniejszy poradnik napisany jest na podstawie polskiej wersji językowej gry. Naszym podstawowym bohaterem będzie wojownik Thrall. Może on nauczyć się ciekawego czaru- błyskawicy, którą warto atakować neutralnych potworów (zwłaszcza, jak są stłoczone).


Poziom 1 – W pogoni za wizją

Zadania:

1.Znajdź Proroka

Na początku idziemy ścieżką wzdłuż flag, po drodze dołączy się oddział sprzymierzeńców, następnie wystarczy ubijać neutralne stwory i nadal podążać ścieżką. Na wschodzie mapy (po zboczeniu ze ścieżki) są 2 silne potwory, które mają przy sobie ciekawe przedmioty dla Thralla. Po odnalezieniu proroka przechodzimy do następnego poziomu.

Kliknij w mapkę, aby powiększyć i zobaczyć opis

 


Poziom 2 – Odejście

Zadania:

1. Załóż Bazę

2. Uratuj Groma

Zaczynamy z podstawowymi budynkami. Najpierw musimy rozpocząć wydobycie złota i drewna, następnie dostawić brakujące budynki, na koniec zrekrutować 5 siepaczy. Wtedy pojawi nam się nowe zadanie- uratuj Groma (dowódcę, który został schwytany przez ludzi). W międzyczasie możemy wynaleźć ulepszenia w Wojennym Młynie i zahaczyć o wioskę Gnolli, na północnym-wschodzie mapy. Wyruszając za most z naszymi 5 Siepaczami, natkniemy się na miasto ludzi. Po zniszczeniu bramy stoczymy kilka niewielkich bitew, uwalniając tym samym naszych żołnierzy z niewoli. Po dojściu do drugiej bramy, dostaniemy ostatnie zadanie, czyli zniszczenie wieżyczek pilnujących Groma. To ostatni element Prologu, na koniec widzimy jak Orki odpływają okrętami do swojej ziemi obiecanej.

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)


Pozostałe poziomy Kampanii Ludzi:

Prolog- Exodus Hordy
Poziom 1- Obrona Strahnbradu
Poziom 2- Klan Czarnej Skały
Poziom 3- Zaraza i spustoszenie
Poziom 4- Kult potępionych
Poziom 5- Marsz plagi
Poziom 6- Ubój
Poziom 7- Brzegi Northrendu
Poziom 8- Niezgoda
Poziom 9- Ostrze Mrozu


Rozdziały poradnika do Warcraft3:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top