Warcraft 3: Kampania Ludzi. Poziom 7- Brzegi Northrendu

Zadania:

1. Znajdź kopalnię złota i załóż bazę

2. Uratuj bazę Krasnoludów

3. Zniszcz bazę Mal’Ganisa

 

Siódmy poziom kampanii Ludzi zaczynamy skromnym oddziałem, za zadanie mamy dojść w okolice kopalni, gdzie możemy założyć obóz. Jest to na wschodzie mapy, wiodą tam 2 ścieżki wzdłuż południa. Po drodze czeka nas kilka walk z neutralnymi potworami, zwłaszcza te najlepsze warto ubić, aby zyskać cenne przedmioty. Po dojściu do bazy uzupełniamy i naprawiamy co trzeba, przyda się też kilka wieżyczek obronnych, typu zwykłego, gdyż jako jedyne mogą atakować oddziały latające. Wieżyczki powinny stać głównie przy północnym wejściu. Od południa na pewno nikt nie zaatakuje, a od wschodu też raczej nie. Drzewa najlepiej też ścinać gdzieś na południu.

W bazie dostaniemy od krasnoludów zadanie poboczne, aby uratować ich wioskę przed zagładą. Jeżeli już rozbudowaliśmy bazę i mamy trochę wojska, udajemy się na północny-wschód, gdzie czeka baza purpurowego (słabszego) wroga. Za nią jest wioska krasnoludów, jeśli do niej wejdziemy- przejmiemy ją wraz z jednostkami i zakończymy quest krasnoludów.

Drugi wróg- Mal’Ganis jest trochę lepszy, posiada bazę w lewym-górnym rogu z kilkoma silnymi wieżyczkami obronnymi. Musimy mieć troszkę wojsk, aby skutecznie ją obalić, najlepiej po prostu naprodukować dużą ilość i wejść całą bandą do bazy wroga.  Po wykonaniu tej czynności kończymy ten poziomik.

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)


Pozostałe poziomy Kampanii Ludzi:

Prolog- Exodus Hordy
Poziom 1- Obrona Strahnbradu
Poziom 2- Klan Czarnej Skały
Poziom 3- Zaraza i spustoszenie
Poziom 4- Kult potępionych
Poziom 5- Marsz plagi
Poziom 6- Ubój
Poziom 7- Brzegi Northrendu
Poziom 8- Niezgoda
Poziom 9- Ostrze Mrozu


Rozdziały poradnika do Warcraft3:

1 thought on “Poziom7. Brzegi Northrendu. Kampania Ludzi- poradnik do Warcraft 3”

  1. Bazę krasnoludów warto szybko odbić, a można to zrobić w prosty sposób – za pomocą boskiej tarczy do niej wejść i zaatakować bazę umarlaków z dwóch stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top