Warcraft 3: Kampania Ludzi. Prolog: Exodus Hordy

Prolog to forma samouczka, możemy go też ominąć, przechodząc od razu do właściwej gry. Dowiadujemy się z niego kilku aspektów fabularnych. W prologu są 2 poziomy, w których uczymy się obsługiwać grę. Będziemy w nich grali rasą Orków. Musimy po prostu robić to, co nakazuje nam narrator. Niniejszy poradnik napisany jest na podstawie polskiej wersji językowej gry. Naszym bohaterem będzie wojownik Thrall. Może on nauczyć się ciekawego czaru- błyskawicy, którą warto atakować grupy neutralnych potworów (zwłaszcza, jak śpią).

 

Poziom 1 - W pogoni za wizją

Zadania:

1.Znajdź Proroka

 

Na początku idziemy ścieżką wzdłuż flag, po drodze dołączy się oddział sprzymierzeńców, następnie wystarczy ubijać neutralne stwory i dążyć wzdłuż ścieżki. Na wschodzie mapy (po zboczeniu ze ścieżki) są 2 silne potwory, które mają przy sobie ciekawe przedmioty dla Thralla. Po odnalezieniu proroka przechodzimy do następnego poziomu.

 

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)

 

Poziom 2 - Odejście

Zadania:

1. Załóż Bazę

2. Uratuj Groma

 

Zaczynamy z podstawowymi budynkami, musimy rozpocząć wydobycie złota, później drewna i postawić brakujące budynki, na koniec zrekrutować 5 siepaczy. Wtedy pojawi nam się nowe zadanie- uratuj Groma (dowódcę, który został schwytany przez ludzi). W międzyczasie możemy wynaleźć ulepszenia w Wojennym Młynie i zahaczyć o wioskę Gnolli, na północnym-wschodzie mapy. Wyruszając za most w z naszymi 5 Siepaczami, natkniemy się na miasto ludzi. Po zniszczeniu bramy toczymy kilka niewielkich bitew, uwalniając tym samym naszych żołnierzy z niewoli. Po dojściu do drugiej bramy, dostaniemy ostatnie zadanie, czyli zniszczenie wieżyczek pilnujących Groma. To ostatni element Prologu, na koniec widzimy jak Orki odpływają okrętami do swojej ziemi obiecanej.

 

(kliknij, aby powiększyć i zobaczyć opis)

 

Pozostałe poziomy Kampanii Ludzi:

Komentarze  

# Miły gracz 2015-10-05 12:32
na półnącny wschód od proroka można umjejątnaścią thralla zanależć filelki floop(błędy są specjalne)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież